SIA Kontu Birža piedāvā veikt Jūsu uzņēmuma grāmatvedības procesu funkcionālo auditu!

autors: Kontu Birža | publicēts: 2009-01-29
Tas ir pirmais solis grāmatvedības nodaļas darba sakārtošanā, lai objektīvi novērtētu grāmatvedības funkcijas darbības efektivitāti uzņēmumā.

Tas palīdz uzņēmuma vadītājam saprast, kas ar ko īsti nodarbojas un kuras funkcijas ir tās, kas dublējas vai par kurām neviens neatbild. Tādējādi vadītājam vieglāk pieņemt lēmumu par to kā uzlabot grāmatvedības nodaļas darbu uzņēmuma iekšienē vai tomēr izšķirties par soli izmantot grāmatvedības ārpakalpojumus.

Vadītājs var novērtēt cik kvalificēti un kādām funkcijām atbilstoši darbinieki viņam ir vajadzīgi.

Noteikti būs situācijas, kad ļoti nepieciešami augsti kvalificēta grāmatveža pakalpojumi, bet, iespējams, būs situācija, kurā ļoti labi iederas arī tikko grāmatveža profesiju apguvis jauns speciālists, kura darba izmaksas, protams, ir mazākas.

Galvenais, lai vadītājam nav pieņemama doma, ka neprofesionālis spēs profesionāli sakārtot viņa uzņēmuma grāmatvedību. Rezultāts var būt smaga vilšanās, kas atspoguļosies problēmās ar Valsts ieņēmumu dienestu.

Šobrīd ir iespēju laiks, kad katram uzņēmējam tiek dota iespēja izvērtēt sava biznesa darbības efektivitāti un pieņemt visradikālākos lēmumus sava biznesa saglabāšanai un turpmākai attīstībai.

Neatliksim savu lēmumu pieņemšanu uz rītdienu un domāsim par uzņēmuma izmaksu samazināšanu tagad!

atpakaļ
Web developer artTECH