Personāla atlases un vadības ārpakalpojumi

Kontu Birža sevi kā spēlētāju piesaka arī personāla atlases un vadības ārpakalpojumu sniegšanas jomā. Personāla vadības pakalpojumi tiek pieprasīti arvien biežāk. Klienti izvēlas atbrīvot savu laiku to pamat biznesam, tāpēc arvien populārāki kļūst profesionāli personāla vadības ārpakalpojumi.

Kontu Biržas darbinieki, kas strādā ar personāla vadības ārpakalpojumu un pieredzējuši profesionāļi, kas sevi ir pierādījuši Latvijas darba tirgū. Šobrīd mūsu klienti ir vieni no vadošajiem poligrāfijas, kravu pārvadājumu un vīna vairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā, kuri turpina strauji augt un izmanto pašreizējās ekonomiskās situācijas radītās priekšrocības. Klienti strādā Latvijas, Vācijas, Skandināvijas un Anglijas tirgiem.

Šiem klientiem personāla vadības pakalpojumi tiek sniegti sākot no dokumentācijas sakārtošanas (rīkojumi, darba laika tabulas, darba līgumi, amata apraksti, utt.), beidzot ar darbinieku atlasi, atalgojuma sistēmas izstrādāšanu un ieviešanu, kā arī komandas saliedēšanu. Rūpīgi tiek veikta jauno darbinieku integrācija uzņēmumā.

Izvēloties mūsu pakalpojumus jūs izvēlaties kompetenci, kvalitāti un sava biznesa izaugsmi!atpakaļ
Personāla atlases un vadības ārpakalpojumi
Kontu Birža sevi kā spēlētāju piesaka arī personāla atlases un vadības ārpakalpojumu sniegšanas jomā. Personāla vadības pakalpojumi tiek pieprasīti arvien biežāk. Klienti izvēlas atbrīvot savu laiku to pamat biznesam, tāpēc arvien popu ...

Web developer artTECH